Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kontejner
Datum nahlášení: 08.02.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V ulici A. Sochora u točny trolejbusů je zaseknuté (asi vadné) víko u žlutého kontejneru na plast, už poněkolikáté, prosím o výměnu.
Lokalita závady: Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.