Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadly chodník
Datum nahlášení: 08.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadly chodník, ulice V. HALKA, jak je restaurace u Mandlu. Díra v chodníku, cca 0.5m hluboka a docela široká
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zaslána zhotoviteli stavby.