Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Hrozný nepořádek
Datum nahlášení: 08.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den. Hrozný nepořádek, jak na smetišti.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek zde bohužel vzniká opakovaně, poslední úklid zde byl proveden 1.3.2016. Zadáme tedy opět k úklidu.