Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bystřanská: nepořádek - hodně odpadků
Datum nahlášení: 08.03.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na začátku Bystřanské ulice u plotu Zámecké zahrady je velký nepořádek - viz foto
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Viadukt Bílinská - pevné plochy jsou v pravidelném strojním úklidu, přilehlá plocha podél plotu u Zámecké zahrady byla vyčištěna dne 3.5.2021.