Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Potěminova: rozbitý chodník
Datum nahlášení: 08.03.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V prostoru Potěminova - mezi ulicemi Vrchlického a Mrštíkova - je rozbitý chodník plný odpadků.
Lokalita závady: Potěminova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úpravu tohoto prostoru odbor dopravy bude řešit v rámci údržby komunikací.