Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozházený obsah velkoformátového kontejneru
Datum nahlášení: 08.04.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Ve večerních hodinách se u velkoformátového kontenjeru v dolní části ulice Přítkovská (u zastávky MHD Pluto) sešla skupina cikánů z nedaleké ubytovny a vyházeli prakticky veškerý obsah kontejneru na okolní trávník.
Lokalita závady: Antala Staška 1721/31, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů ze zeleně bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Tento podnět byl předán i na Městskou policii Teplice k prošetření.