Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neviditelné značení míst na parkování
Datum nahlášení: 08.04.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Je možná obnova čár na parkovišti, již nejsou patrné a parkování je zde opět ztížené. Bylo by možné zahrnout do jarního čištění komunikací. Děkuji.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, o stavu zmíněného vodorovného dopravního značení víme a bude zařazeno do plánů na obnovu. Avšak určitě ne během jarního čištění komunikací.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice