Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zakalené dopravní zrcadlo
Datum nahlášení: 08.04.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na tomto místě se nachází dopravní zrcadlo, které je už velmi zašlé a není v něm příliš viditelný obraz
Lokalita závady: Nová cesta, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme kontrolu stavu zrcadla a jeho potřebnosti a případně provedeme výměnu.
Po kontrole konstatujeme, že zrcadlo je i ve stávajícím stavu stále funkční.