Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 08.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Křižovatka Modlanská a Gagarinova (pod Sometem), tráva je tak vysoká, že brání výhledu do křižovatky, auta jedoucí od Modlan nejsou při výjezdu z Gagarinovi ulice vůbec vidět. Prosím o brzké posekání. Děkuji
Lokalita závady: ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/6/2016 proběhlo místní šetření. Tento pozemek není v majetku Statutárního města Teplice, a proto bude vlastník pozemku vyzván k posekání.