Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení: 08.06.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa VO, stojící na chodníku před vjezdem do areálu bývalých sklárenských jeslí a školky. Omlouvám se, číslo lampy jsem si nepoznamenal.
Lokalita závady: část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jestliže jste místo na mapě označil přesně, tak by se mělo jednat o stožár číslo 0023.
Bohužel, informace o tom, že je to vjezd do areálu bývalých jeslí a školky operátorovi v Praze vůbec nepomohla .