Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 08.06.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlá tráva, mimo majetku města
Lokalita závady: ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Již jsme vyzvali vlastníka pozemku, aby provedl potřebná opatření.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy