Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nákupní vozík v rybníku v Zámecké zahradě
Datum nahlášení: 08.06.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V horním rybníku, jak Labutí domek, tak je zde pohozený nákupní košík. U autobusové zastávky v Alejní se zase povaluje pneumatika od auta. ZDAR.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění nahlášené závady bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s., v rámci odstraňování nepovolených skládek.