Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý kanál v ulici Alejní ulici
Datum nahlášení: 08.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V jízdním pruhu směrem od ulice U Keramiky ke gymnáziu cca 30 metrů před světelnou křižovatkou, kde se odbočuje na nám. Svobody (cca před budovou Alejní 14), je dlouhodobě propadlý poklop kanálu a situace se dál zhoršuje. Vzhledem k tomu, že v místě jsou dva souběžné úzké jízdní pruhy, této díře se nelze vyhnout a projíždějí přes ní jak vozy MHD, tak auta. Na nově opravené silnici docela vážný nedostatek.
Lokalita závady: Alejní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme SČVK k řešení.