Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad a úprava zeleně.
Datum nahlášení: 08.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, prosíme o úklid odpadku v ulici Jaselská v blízkosti mateřské školky viz. foto a zároveň prosíme o úpravu přilehlých keřů v místech mezi ulicemi Jaselská a Bratislavská, které již byly v minulosti provedeny...dochází zde k vynášení odpadu z popelnic nejspíše bezdomovci.
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Situace byla prověřena na místním šetření, odpad bude odstraněn, v nejbližší době a dřeviny budou vhodně upraveny do konce června 2021
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, situace bude dne 10/6/2021 prověřena na místním šetření.
________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o nepořádek v zeleni, Váš podnět byl předán k vyřízení odboru životního prostředí.