Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větve na chodníku
Datum nahlášení: 08.07.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,prosím o odstranění spadlých velkých větví na chodníku.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po včerejší bouřce jsou popadané stromy a větve po celém městě. Situaci máme zmapovanou, nejprve se odklízí vyvrácené stromy, nalomené velké větve visící ze stromů a dále pak větve omezující plynulost silničního provozu. Zbytek bude odklizen v co možná nejkratším časovém horizontu.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.