Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zvlněná silnice
Datum nahlášení: 08.07.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ul. Masarykova třída, křižovatka s ul. Okružné, směr z UnL na TP, před semafory zvlněná silnice ve všech pruzích, člověk si tam připadá jako na tankodromu.
Lokalita závady: Masarykova třída 206/105, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku ani správě Statutárního města Teplice. Jedná se o silnici I/13, která je ve vlastnictví ČR - Ředitelství silnic a dálnic. Vaši připomínku ke stavu tohoto úseku silnice předáme ŘSD.