Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizená zastávka MHD
Datum nahlášení: 08.07.2017
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Zastávka MHD MŠ Fráni Šrámka, Teplice, je znečištěna od bahna a kamínků způsobené deštěm. Bylo by vhodné to uklidit. Děkuji.
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prostory zastávky budou vyčištěny v rámci pravidelného úklidu, tj. v pátek 21.7. 2017.