Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zapomenutá hromada větví
Datum nahlášení: 08.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: U zastávky MHD Šanov II škola na ul. Fráni Šrámka, Teplice, směr Panorama leží hromada pořezaných větví již několik týdnů (či měsíců?).
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena a větve odvezeny.