Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poražená dopravní značka.
Datum nahlášení: 08.07.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Poražená dopravní značka.
Lokalita závady: Palackého, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme zjistili při kontrolní činnosti a již byla upozorněna servisní firma.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice