Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zastínění zrcadla zelení
Datum nahlášení: 08.07.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zrcadlo umístěné na ulici Bílinská, proti ulici Novoveská, je zastíněno zelení. Zrcadlo tudíž nesplňuje svoji funkci.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.