Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Parkoviště
Datum nahlášení: 08.07.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné zařídit aby se na parkovišti v ulici Přítkovská mezi vchody 1652-1645 namalovali čáry na parkování ptz lidé neumí parkovat a nechávají zde mezi auty zbytečně velké mezery a tím pádem zde zaparkuje daleko méně aut než by mohlo děkuji.
Lokalita závady: Přítkovská 1652/1, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, nejedná se o závadu.