Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Potkani v Trnovanské 1289/26
Datum nahlášení: 08.07.2021
Kategorie závady: Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů
Popis závady: Mohla bych poslat usnesení, kterým pro věcnou nepříslušnost předávám anonymní podnět na přemnožené potkany v okolí domu v Trnovanské 1289/26, Teplice, ale zkouším to, jestli tohle nebude účinnější a s menším papírováním.
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkuji za nahlášení podnětu k řešení. Věc prošetříme a zjednáme nápravu.
Přeji hezký den.