Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Retarder
Datum nahlášení: 08.07.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den. Je možné na konci Lipové ulice (restaurace Pod lampou) instalovat retarder? Každý den se zde odehrává riziko srážky s chodci, zejména malých, volně probíhajících dětí, kterých je tu značné množství. Je otázka času, kdy se zde stane neštěstí! Dekuji.
Lokalita závady: Lípová 337/10, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato aplikace slouží k hlášení závad na majetku města. Pro případné podněty či žádosti využijte, prosím, kontakty uvedené na webových stránkách.
Děkujeme za pochopení