Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poměrně velký výmol ve vozovce
Datum nahlášení: 08.08.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na ulici Duchcovská, za křižovatkou s ulicí Jaselskou je na pravé straně směrem ke kruhovému objezdu velký výmol v asfaltu, ohrožující bezpečnost jízdy.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace není v majetku Statutárního města Teplice. Hlášení bylo předáno SUS Ústeckého kraje.