Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: výmoly v silnici
Datum nahlášení: 08.08.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, chci nahlásit podlouhlou díru v silnici v ulici Pod Doubravkou v místech kolem přechodu u školní jídelny ZŠ U Nových lázní. Pro auta to není problém, ale u cyklistů hrozí sklouznutí do díry a následný pád z kola.
Lokalita závady: ulice Pod Doubravkou 1795/8, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.
Závada bude firmou provádějící výkopové práce do poloviny měsíce září 2018 odstraněna.