Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad za panelákem
Datum nahlášení: 08.08.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Za naším panelákem si bezdomovci dělají doupě. Je to za vchodem Obránců míru 1495 u plotu bývalé školky nebo jeslí. Mají tam natahané matrace a plno dalších odpadků. Přitahuje to tam ostatní lidi bez domova. Prosím bylo by možné odpad odstranit? Děkuji Snížková
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení a sdělujeme, že odpad bude odstraněn v rámci údržby zeleně společností Marius Pedersen a.s.