Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý kanál u domu č. 2655/3 v Ostravské ulici v Teplicích a nevyhovující povrch komunikace.
Datum nahlášení: 08.09.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlý kanál pod úrovní komunikace a povrch je samý výmol.
Lokalita závady: Ostravská 2655, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme o jaký kanál se jedná a poté požádáme správce o zjednání nápravy. V případě, že půjde o dešťovou vpusť neprodleně opravu provedeme.