Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí VO v celé ulici Marie Majerové v Teplicích
Datum nahlášení: 08.09.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý večer, je 21.10 hod a v ulici Marie Majerové nesvítí VO. V okolních ulicích VO svítí. Radek Vinš
Lokalita závady: ulice Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.