Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 08.09.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v krajnici - parkování, viz foto
Lokalita závady: ulice Přítkovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji Vám za nahlášení. Poškození bude zahrnuto do harmonogramu oprav.
S pozdravem
Daniel Engel