Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Parkování před výjezdem
Datum nahlášení: 08.09.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dne 8.9.2019 opětovné parkování před výjezdem z garáží v ulici Moravská 2141/13 a tím znemožněno vyjetí. Nešlo by označení V12c urychlit a tím zabránit případným konfliktům? Děkuji.
Lokalita závady: Moravská 2135/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, urychlit postup dle zákona nejde. Realizaci V12c předpokládáme, s ohledem na zákonné lhůty, až v příštím roce. Máte však možnost požádat si o stanovení přechodné úpravy provozu (přechodné značení) a na vlastní náklady si jej osadit a udržovat. K žádosti je třeba připojit plánek se zákresem umístění dopravního značení.
Pro komunikaci s jednotlivými referenty využívejte prosím e-mail nebo telefon, tato aplikace slouží pouze k "hlášení závad".
Děkuji za pochopení a přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice