Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Otevřený kanál
Datum nahlášení: 08.09.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před restaurací U Ptáčků je otevřený kanál, viz foto
Lokalita závady: Jankovcova 1353/21, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kanál bude dnes zavřen.