Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neprůchozí chodník
Datum nahlášení: 08.09.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Během roku dorostly větve tak, že lze jen těžce podcházet. Zasahují po celé šířce do chodníku. Je třeba prořezat.
Lokalita závady: Na Stínadlech, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřeviny budou vyvětveny do konce října 2022.
........................................................
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 15/9/2022 prověřena na místním šetření.