Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky okolo stanů bezdomovců
Datum nahlášení: 08.10.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Černá skládka v Šanově na Třešňovce, v pásu křovin pod hotelem Panoráma ( pod hřištěm ). Stanují tam bezdomovci a roste tu hromada odpadků ( ty jsou i po celém sadu ).
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc již momentálně řeší Městská policie a v součinnosti s nimi provede společnost Marius Pedersen a.s. úklid odpadů.