Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé stromy
Datum nahlášení: 08.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na adrese Trnovanská 1326 Teplice jsou v místě chodníku u popelnic směrem ke vchodům přerostlé stromy a větve sahají skoro až k zemi. Při průchodu se musí lidé ohýbat aby nedosšlo k ůrazu.
Lokalita závady: Trnovanská 1326/59, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět prověříme a sdělíme závěr.
Přeji hezký den.
----------------------
Po provedeném místním šetření vám sděluji, že podlimitní dřevina, která je vykloněna nad chodník, bude odstraněna. U další dřeviny blíže k domu bude proveden ořez několika spodních větví nad podchodnou výšku. Tři půlmetrové smrčky budou rovněž odstraněny. Práce budou provedeny v horizontu cca 14-ti dní.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.