Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dešťová kanalizace
Datum nahlášení: 08.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prosím o kontrolu dešťové kanalizace a lapače nečistot z dešťové kanalizace v ulici Zahrádky 303, Sobědruhy. Při deštích se mi objevuje voda ve sklepení RD. Děkuji.
Lokalita závady: Zahrádky 303, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali odborné firmě, která uliční vpust prověří, popř, opraví.Vpusť byla prověřena, je v pořádku,bez závad, příčina prosakování vody do objektu bude pravděpodobně jiná (např. narušená izolace podzemní části objektu)