Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozpadlý chodník
Datum nahlášení: 08.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Rozpadající se kusy asfaltu,chodník neschůdný.
Lokalita závady: ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.