Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 08.10.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, po odvozu velkokapacitního kontejneru z rohu ulic K. J. Erbena a Winterova zbyla na tomto místě hromada bordelu. Předem děkuji za odstranění. VŠ
Lokalita závady: ulice K. J. Erbena, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po vývozu kontejneru by mělo být stanoviště do 6 hodin od odvozu uklizeno, předpokládám tedy, že byl úklid proveden automaticky. Pro jistotu předávám podnět také na dispečink svozové společnosti k prověření.