Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 08.10.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Mezi garážemi se opakovaně hromadí odpadky.Možná by pomohlo kdyby tu projížděli popeláři a občasný nepořádek uklidili.
Lokalita závady: část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid byl zadán a proveden.