Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak bez RZ
Datum nahlášení: 08.10.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Před dětským hřištěm u kostela v Šanově stojí již dlouhou dobu vozidlo bez RZ značky VW Sharan modré barvy.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo ve spolupráci s MP Teplice prověříme a případně vyzveme majitele.