Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opuštěné auto
Datum nahlášení: 08.11.2017
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Řetenice, Rooseveltovo náměstí, vrak vozidla BMW které tu stojí více jak rok, už ho tam rozebírají. Vozidlo nemá SPZ, tak určitě nebude mít ani platnou technickou. Je to prostě vrak a zabírá parkovací místo, krerého tady moc není.
Lokalita závady: ulice Rooseveltovo náměstí 9/1, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo skutečně nemá RZV. Ve spolupráci s MP Teplice je vozidlo monitorováno, kdy dojde k naplnění ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb., - tedy vozidlo se skutečně stane vrakem.