Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bio odpad
Datum nahlášení: 08.11.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, dne 6.11.2017 nebyla vyvezena popelnice s bio odpadem ve Šmeralově ul. č,12. Děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady: ulice Šmeralova 1173/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.