Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zanedbaný prostor
Datum nahlášení: 08.12.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, zanedbaný prostor ze směru od hasičárny k zahradnictví Dvořák.
Lokalita závady: ulice Riegrova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemky, na které jste upozornil nejsou ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemků písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemcích tak, aby pozemky nenarušovaly vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice