Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlá lampa
Datum nahlášení: 08.12.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den ,větve stromu zarůstají do lampy.Pokud je strom zalistěn je v okolí tma.
Lokalita závady: ulice U Nemocnice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/12/2016 byla situace prověřena. Do konce vegetačního období což je do března 2017 budou dřeviny ořezány kolem veřejného osvětlení.