Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 08.12.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den na Třešnovce , je v křoví natahaný starý nábytek ,skříně ,židle aj.nepořádek.(cca 10m od parkoviště).Další ještě větší skládka je v křoví pod vodárnou u vjezdu do ulice Doubravická.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek na Třešňovce byl zadán k úklidu, nepořádek pod vodárnou v ulici Doubravické je na soukromém pozemku. Jelikož se jedná o bezdomovce, který se zde usídlil řešíme situaci s Městskou policií Teplice.