Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitá nádoba na komunální odpad
Datum nahlášení: 08.12.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Pře 3 týdny jsem uklízela nádobu, která má rozbité víko. Je prasklé a nejde nasadit na nádobu. Nevím, zda ji rozbili popeláři nebo ji někdo v ulici vyměnil Proto žádám o novou nádobu (černou, menší). Děkuji
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Potřebujeme vědět na jakou adresu včetně čísla popisného je nádoba přihlášena. Volala jsem, ale byla jste nedostupná. Děkuji Jurčíková ODŽP tel.:417510918