Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Svoz odpadu
Datum nahlášení: 08.12.2018
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobry den. Bylo by mozne mi zaslat telefonni cislo popripade zaridit to, aby pri svozu odpadu konkretne 07.12.2018 kolem cca 15:00 hod. byla popelnice opet vracena na misto odkud si ji pracovnik odvezl. Bydlim v ul.Slezska 3342 a popelnici hledat nekde v krizovatce ulic Slezska a Moravska me docela vadi. Odlozena tak aby vadila prujezdu vozidel krizovatkou. Bohuzel pracovnika ktery popelnici vyvezl a nevratil clovek nezastihne. Jedna se o nadobu na papir a plast. Dekuji za jakoukoli pomoc. Martin Mates
Lokalita závady: ulice Moravská ev.č. 1777, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš požadavek byl předán na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s.