Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácená dopravní značka
Datum nahlášení: 08.12.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, dopravní značka na křižovatce Mühligova/Rybniční je nakloněná, možná hrozí pád do chodníku či vozovky.
Lokalita závady: Mühligova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.