Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí kryt
Datum nahlášení: 09.01.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, u zastávky Kamenné lázně-smer Prosetice chybí poklop kanálu, jedná se o ten obdélníkový kryt.
Lokalita závady: ulice U Hadích lázní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k řešení správci dané sítě- Lázně Teplice.