Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 09.01.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Ulice Hřbitovní ve směru od měst.hřbitova, 30-50m před křižovatkou ulic Hřbitovní,Jateční je na pravé straně propadlý chodník cca 1m2 ( chodník zámková dlažba ).Přílohou foto
Lokalita závady: ulice Hřbitovní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a dle klimatických podmínek zadáme k opravě.