Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbitá lampa
Datum nahlášení: 09.01.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Na rohu u Vojenských lázní (je to pravý roh budovy při pohledu od Hadích lázní) je rozbitá lampa (uražený vršek, nesvítí). Číslo jsem na ní nenalezl.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.